Spojení serverů Nitem3 a Naria2

Veškeré informace z dění ve hře.
Odpovědět
[GA]Royal
Site Admin
Příspěvky: 44
Registrován: úte pro 10, 2019 8:03 pm

Spojení serverů Nitem3 a Naria2

Příspěvek od [GA]Royal » stř kvě 20, 2020 9:44 am

Vážená komunito,

vzhledem k nižší komunitě na serveru Nitem3, jsme na základě podnětů od hráčů dali možnost hlasovat o spojení serverů Nitem3 a Naria2. Server Naria2 je konceptem ve velmi podobném stylu jako Nitem3, a proto by případné spojení nenarušilo herní zážitek a spíše by otevřelo nové možnosti. Jako tým chceme server udržet na dobré hratelné úrovni, poskytovat aktualizace a server vyvíjet.

Pokud uvidíme, že je zde skutečný zájem o sloučení těchto serverů, tak vznikne zcela nový projekt Nitem Classic, který bude sčítat jak komunitu Nitemu3, tak komunitu Narie2. Nebude se jednat o nový server.

S pozdravem

Nitem3 Team

-----


Dear community,

Due to the lower community on the Nitem3 server, we gave the opportunity to vote on the connection of the Nitem3 and Naria2 servers based on suggestions from players. The Naria2 server is a concept in a very similar style to Nitem3, and therefore a possible connection would not disrupt the gaming experience and would rather open up new possibilities. As a team, we want to keep the server at a good playable level, provide updates and develop the server.

If we see that there is a real interest in merging these servers, then a completely new project Nitem Classic will be created, which will add both the Nitem3 community and the Naria2 community. It will not be a new server.

Regards

Nitem3 Team

Odpovědět