Každodenní aktualizace, padání hry

Zde můžete nalézt otázky a odpovědi, týkající se hry.
Odpovědět
Joe

Každodenní aktualizace, padání hry

Příspěvek od Joe » pon pro 30, 2019 9:36 am

Dobrý den,

můžu se zeptat, proč mám každý den nějakou aktualizaci, konkrétně jazykových balíčků do hry?

druhá otázka směřuje na časté padání hry. Na žádném z metinů se mi toto neděje, nicméně tady mi hra spadne minimálně jednou do hodiny, nejsem si schopen představit jak budu chodit věž, děje se to více lidem? Čím to může být?

Děkuji a hezký den

Joe.

Hannibal

Re: Každodenní aktualizace, padání hry

Příspěvek od Hannibal » pon pro 30, 2019 11:56 am

Posledních pár dní jsem také nějaké aktualizace zaznamenal.
Updaty to však nebyly nijak velké. Každou změnu nalezneš zapsanou v Update logu - postranní panel na stránkách Nitemu.

Hra mi občas také - např- při portování zamrzne. Nestává se to často, ale někdy mi to trvá i půl dne, bude to dle mého názoru přetížením serveru.

[GA]Royal
Site Admin

Re: Každodenní aktualizace, padání hry

Příspěvek od [GA]Royal » pon pro 30, 2019 12:58 pm

Dobrý den,

za poslední dny bylo vydáno několik patchů, které slouží k opravě několika klientových chyb, chyb v překladu a zostření některých ikonek předmětů. Ještě nejspíše během tohoto týdne pár patchů vyjde (o velikost MAX 50-100mb). Následně si změny budete moci přečíst na webu v seznamu změn.

Co se týče padání hry, tak stále pracujeme na lepší optimalizaci komunikace mezi serverem a klientem. Pokud vám hra ovšem padá skutečně, jak uvádíte, to znamená cca jednou za hodinu, tak je velmi nepravděpodobné, že se jedná o výpadky serveru.
Jsou situace, při kterých vás kope hra častěji? Popřípadě je nějaký kanál, na kterém vás to kope méně, než na jiném?

[GA]Royal

Odpovědět