Jak si stojí Nitem3?

Všeobecná diskuze o světě Nitemu.
Odpovědět
Hannibal

Jak si stojí Nitem3?

Příspěvek od Hannibal » pon pro 30, 2019 11:53 am

Zdravím všechny uživatele nového fóra. ;)

Rád bych rozjel diskuzi na téma PRO a PROTI současného serveru.
Jaké věci Vás tu štvou a jaké naopak vnímáte jako pozitivní?

Za mě jsou to:

+
- oldschool nádech
- tým, u kterého je vidět, že se doopravdy o server stará
- komunita - ať je to jak chce, hraje tu fakt hodně lidí a hodně jich teprve začíná

-
- některé prvky ve hře jsou nedořešené - obchody za známky, stánkaření, denní odměna - vše prý ale bude reworknuto. :)
- malá informovanost - zlepšilo se to a bude to snad ještě lepší i díky přidání tohoto fóra.

Server jede měsíc a je přeci jen brzy dělat nějaké finální závěry, tak si alespoň pojďme říct své dojmy. :lol:

SpuTerred

Re: Jak si stojí Nitem3?

Příspěvek od SpuTerred » pon pro 30, 2019 1:06 pm

+
Jediný oldschool server
vyrejžovali tolik peněz že těch 8 let dokáží zaplatit.. (kolik tu bude lidí v budoucnu záleží na nich)
motivace hráčů menšíma eventama
-
Denní odměna
společný allchat
offline stánky
Levly koně po 6hodinách
nezabezpečená databáze/ špatná ochrana proti vniknutí na účet
divné raty s prémkem na drop.. (padá toho stejně i víc bez prémka, můj názor)

[GA]Royal
Site Admin

Příspěvek od [GA]Royal » pon pro 30, 2019 3:09 pm

SpuTerred píše:
pon pro 30, 2019 1:06 pm
+
Jediný oldschool server
vyrejžovali tolik peněz že těch 8 let dokáží zaplatit.. (kolik tu bude lidí v budoucnu záleží na nich)
motivace hráčů menšíma eventama
-
Denní odměna
společný allchat
offline stánky
Levly koně po 6hodinách
nezabezpečená databáze/ špatná ochrana proti vniknutí na účet
divné raty s prémkem na drop.. (padá toho stejně i víc bez prémka, můj názor)
Dobrý den,
stále za celý tým nechápeme, že poté, co byly okradené jednotky účtů, které měli stejné přihlašovací údaje na jiném serveru, kde unikla databáze, tak si stále někteří hráči myslí, že došlo k úniku naší databáze vlivem špatného zabezpečení.

Tak ještě jednou. Nikdo se nám NIKDY nedostal do databáze. Zabezpečení máme na špičkové úrovni a je nemožné, aby k tomu došlo. Do serveru mají přístup pouze jednotky členů týmu, kteří jsou smluvně vázáni s naší společností.

Cotijepotom

Příspěvek od Cotijepotom » pon pro 30, 2019 5:51 pm

Opět lžete , došlo k vykradení účtů lidí kteří hrají metin poprvé v životě. Snažíte se vaši neschopnost maskovat za lži , stejně jako třeba s rybařením kde tvrdíte že % fungují ...... NESMYSL , nelze dělat závěry z 100 ryb ale myslím si že z 1000 - 3000 ryb už člověk může dělat závěry ,,, hlavně v případě že je takových lidí víc.

//warn. To, ze bylo par vasich kamaradu okradeno skutecne neznamena, ze jsme obeti hackerskeho utoku do databaze. [GA]Royal

Matlafous

Příspěvek od Matlafous » pon pro 30, 2019 8:35 pm

Napíšu to ve zkratce.

PLUSY
-V podstatě souhlasím se vším, co zmínil Hannibal a SpuTer

MÍNUSY
-Offline stánky- na modré se na ch1 nedá už skoro ani být a to i hráči se silnějšíma počítačema mají problémy.
-Ochrana proti hackerům- je sice pěkné, že hodně hacků zde nefunguje, ale bohužel, třeba m2bob zde funguje!!
-Každodenní eventy- za mě totální zbytečnost... Chápal bych, kdyby byl event třeba jednou týdně nějaký, ale každý den nějaký event, blbost
-Nedělní eventy- 100% yang bonus, dobrý.. ale dát 100% drop, exp...?!
-DM kupóny- Myslím si, že DM kupóny neměly být v IS, přestože hodně lidí to ocenilo, že to je v IS, včetně mě samotného, tak to nezajistilo ekonomice nic dobrého, samozřejmě se na tom podílel i bug rybaření, ale to už je jiná kapitola. Za mě absolutní katastrofa, že se většina věcí kupuje za DM.
-Denní odměna- Chápu, že v roce 2012 denní odměna byla. Chápu, když padnou elíky (do začátku se určitě hodí), prut, kniha, expák to samé.. Ale když Vám padne 5x za sebou kámen +0, který můžete vyhodit, tak to naštve!

Upozorňuji případné rýpaly, že tohle je pouze můj subjektivní názor a nikomu ho nevnucuji.
Je dost možné, že Nitem už nezapnu kvůli určitým věcem, ale i přesto Nitem3 je za mě velice povedený server, ale bohužel musím pár bodíků strhnout za nějaké věci a dávám 7/10. Věřím, že po úpravě pár věcí budu moct dát číslo 10!

S pozdravem AntiCheat :-)

Vše nejlepší v novém roce,
ať úsměv máte na tváři
a každý den, hned jak noc přijde,
ať vaše hvězda zazáří.

Hannibal

Příspěvek od Hannibal » úte pro 31, 2019 9:48 am

Jak tu znovu píše i Matlafous - stánkaření.

Je to velice zapeklitá věc. Mnoho lidí tu navrhuje např. Okulár. Já si myslím, že je okulár špatná věc, která ničí ekonomiku.
Za mě jsou řešení dvě:

1) Stánek stejně jako na offíku, kdy musí mít hráč okno, které je online, možnost vytvoření druhého slotu stánku.
2) Nechat offline stánky, opět dva sloty, s tím, že budou funkční pouze 24h.

Myslím, že pro delší dobu s klidem pomůže v IS Kašmírový měšec nebo u obchodnice vylepšený měšec třeba za půl milionu, který by dal hráči k dispozici jeden dvouslotový stánek na třeba 3 dny. Něco to stojí, ale člověk už si rozmyslí, jestli se mu to vyplatí koupit.

ObjovskaFcela

Příspěvek od ObjovskaFcela » stř led 01, 2020 10:00 pm

Já bych se chtěl zeptat z jakého důvodu je výroba ROS tak drahá?
Další otázku mám k tomu jaká je % šance na zvednutí bylinky ze země, protože nejsem schopný dostat odpověd :)
Díky

Mahtion

Příspěvek od Mahtion » úte led 14, 2020 3:32 pm

+
*Zachování původní rychlosti hry (expení, dropy...)
*Aktivní tým (snad jim to zůstane)
*Dobrá komunita - pro mě velké překvapení, spousta nápomocných lidí. Při obchodování se člověk normálně domluví, není to jako ta žumpa jinde.
*Garance 8 let (teprve se uvidí, jestli tomu dostojí :D )
*Anticheat - zatím jsem na serveru nepotkal (nebo jsem ho nepoznal) jediného bota. Pro mě klíčová věc. Nehrál bych na serveru, který by zničili boti stejně, jako offik.

-
*Mám drobné potíže se zobrazováním některých grafických prvků ve hře (ještě pořeším s podporou a třeba odstraníme :-) )

Závěr:
Pro mě osobně velice milé překvapení. Pokud server pojede takto dál a časem se třeba přidají nějaké ty updaty, bude to naprostá špička. Důležité je, aby A-tým neusnul na vavřínech a byl nadále aktivní a hlavně držel hackery a boty na míle daleko. Musím konstatovat, že když jsem po mnoha letech dostal chuť na Metin a zapnul offik, byl jsem šokován a zhnusen tím, co se tam stalo a jak to tam teď vypadá. Jsem velice rád, že se pár rozumných lidí rozhodlo rozjet oldschool a rád si zde zahraju.

Drobná rada pro všechny, co mají problémy se stánky na ch1- vypněte si zobrazování jména stánků. Já to mám vypnuté a na ch1 běhám úplně bez problémů a to nehraju na žádném superpočítači. ;-)

Odpovědět